Про компанію

Історія
History 03 copy

Мегаком – українська фармацевтична компанія, що займається виведенням на ринок, просуванням і дистрибуцією сучасних, актуальних для українського ринку лікарських препаратів.

Компанія Мегаком розпочала свою діяльність на фармацевтичному ринку України з вересня 1995 року.
З самого початку своєї діяльності ми прагнули бути корисним і відповідальним партнером для наших клієнтів, зразком незалежного, етичного і сучасного бізнесу, надійним і успішним роботодавцем.

На сьогоднішній день Мегаком плідно співпрацює ...
читати далі >>

Бачення
misia

Впродовж 25 років ми сформували унікальну корпоративну культуру, яку будемо зберігати, якою пишаємося і готові ділитися з усіма, для кого наші цінності є так само пріоритетними, як і для нас.
Ми бачимо майбутнє в розвитку Компанії, зростанні, прибутковості, постійному збільшенні нашого портфоліо в першу чергу за рахунок унікальних і високо потрібних для України продуктів, в зростанні компетенції нашої команди, зберіганні повного спектру професійних послуг ексклюзивного дистрибьютора, які ми надаємо нашим клієнтам і постачальникам, лідерстві наших продуктів в своїх терапевтичних нішах, автономності і незалежності нашого бізнесу, ...
читати далі >>

Команда
Маріам Аль-Бесс Член Правління
Євген Геннадійович Бессонов Член Правління
Олена Анатоліївна Назаренко Директор, фінансовий директор
Сергій Олексійович Супрун Керівник операційного відділу
Корпоративні стандарти
standart

Ми будуємо команду, члени якої прагнуть до спільної мети і однаково бачать шляхи її досягнення. Так ми не тільки домагаємося успіху в бізнесі, але і отримуємо задоволення від процесу роботи.
1. Етика. 
Ми слідуємо загальнолюдським етичним нормам: свобода, повага, чесність, тактовність, принциповість, порядність, толерантність. Відносини всередині організації, так само як між організацією і світом, ми будуємо на основі демократичних цінностей. Ієрархія підпорядкування не поширюється на особисте життя, політичну чи соціальну позицію, віру. Ми не допускаємо: брехні, насильства, будь-якої форм...
читати далі >>