Про компанію

Історія
history

Мегаком – українська фармацевтична компанія, що займається виведенням на ринок, просуванням і дистрибуцією сучасних, актуальних для українського ринку лікарських препаратів.

Компанія Мегаком розпочала свою діяльність на фармацевтичному ринку України з вересня 1995 році.
З самого початку своєї діяльності компанія Мегаком керувалася принципами і цінностями, які вигідно відрізняли нас від конкурентів. Один з таких принципів – свобода.

З’явившись на фармацевтичному ринку України як ексклюзивний дистриб’ютор йорданської компанії Hikma Pharmaceuticals, Мегаком обмовив ...
читати далі >>

Місія та мета
misia

Місія.
Мегаком дає можливість українському лікарю реалізувати свою основну функцію – зцілювати, а українському пацієнтові з будь-яким достатком – право на одужання.

Мета.
Мегаком прагне бути ефективним посередником, МЕГАКОМунікатором між пацієнтом, лікарем, провізором та виробником.

Команда
Сауд Аль-Бісс Президент
Олена Анатоліївна Назаренко Директор, фінансовий директор
Сергій Олексійович Супрун Керівник операційного відділу
Інна Олександрівна Протасенко Керівник комерційного відділу
Корпоративні стандарти
standart

Ми будуємо команду, члени якої прагнуть до спільної мети і однаково бачать шляхи її досягнення. Так ми не тільки домагаємося успіху в бізнесі, але і отримуємо задоволення від процесу роботи.
1. Етика. 
Ми слідуємо загальнолюдським етичним нормам: свобода, повага, чесність, тактовність, принциповість, порядність, толерантність. Відносини всередині організації, так само як між організацією і світом, ми будуємо на основі демократичних цінностей. Ієрархія підпорядкування не поширюється на особисте життя, політичну чи соціальну позицію, віру. Ми не допускаємо: брехні, насильства, будь-якої форм...
читати далі >>