Кар’єра

Команда Мегаком об’єднує професіоналів-однодумців з усіх регіонів країни навколо спільної діяльності, спрямованої на покращення якості життя і здоров’я жителів України. Різні за фахом і досвідом, ми захоплюємося справою, яку робимо разом і якої не втомлюємося вчитися.

Подивитися вакансії
  • 28 років на ринку України

  • Тільки якісні препарати

  • Більшість менеджерів виросли всередині компанії

  • Відповідальність і етична промоція

Ми постійно шукаємо таланти і навіть якщо ви не бачите у нас бажаної вакансії в своєму регіоні, будь ласка, не вагаючись надсилайте нам своє резюме.
Скористайтесь можливістю реалізувати себе!
Що ми пропонуємо?
Гідні цінності і добрі людські стосунки
 Цікава робота і конкурентна компенсація
Регулярний перегляд заробітної плати
Бонус пов’язаний з результатами *
Довіра, підтримка ініціатив і можливості для реалізації
Навчання і амбітне професійне оточення
Медична страховка
Службове авто або висока компенсація за використання власного авто*
Етичність промоції і діяльності
*- для менеджерів і медичних представників
Зустрічайте своїх майбутніх колег
sl
Інна Протасенко
Керівник комерційного відділу
Приблизно третину доби і, відповідно, більшу частину свого життя людина віддає роботі. Саме тому так важливо: де працювати та з ким працювати! На мій погляд, робота має бути комфортною та прибутковою, а колектив дружнім та професійним. Понад 20 років тому я прийшла в «Мегаком» медичним представником і ця компанія стала для мене першою та єдиною.
sl
Олександр Кузьменко
продакт-менеджер
Моя мрія стати частиною динамічної команди здійснилася у «Мегаком». Унікальні продукти та захоплюючі проекти – це у нас!
sl
Ольга Родина
тренінг-менеджер
Мене завжди приваблювало наставництво. Тому моє прагнення стати супервайзером, а потім і тренером – не випадково. Мене мотивує та надихає бути причетною до формування команди професіоналів!
sl
Тетяна Юрпалова
регіональний менеджер
Введення в спеціальність, навчання з нуля, сучасні техніки продажів, основи самоменеджменту та цілепокладання – неповний перелік того, що «Мегаком» дає кожному співробітнику-початківцю. Свого часу це допомогло мені стати ефективним медичним представником і зробити кар'єру.
sl
Андрій Парцей
регіональний менеджер
Знання, навички, ідеї кожного працівника у нас мають велике значення. Саме вони допомагають компанії досягати амбітних цілей. У команді «Мегаком» я відчуваю силу співпраці!
sl
Христина Здебська
супервайзер
Ціную щире ставлення та справедливу оцінку праці, тому працюю в «Мегаком» вже понад вісім років. А ще «Мегаком» – це якісні брендові препарати, кожен із яких має свою родзинку та працювати з ними завжди цікаво.
sl
Олена Кочеткова
регіональний менеджер
Якість – понад усе! У «Мегаком» це стосується і препаратів, і співробітників, і процесів… Це допомагає завжди мати чисте сумління.
sl
Людмила Білявська
регіональний менеджер
Як на мою думку – джерело сили та ключ безперервного успіху компанії «Мегаком» – це чесність, етичність та професіоналізм наших співробітників.
sl
Олена Уманець
регіональний менеджер
Я завжди відчуваю повагу керівництва до мене та співробітників мого регіону, людяність, коректність ставлення на всіх ланках. Це дуже мотивує мене та мою команду на нові досягнення.
sl
Людмила Медвідь
супервайзер
А ще ми вміємо не тільки працювати і підтримувати один одного, але й весело проводити час. Корпоративи у «Мегаком» – це купа позитиву!
sl
Ольга Стецук
регіональний менеджер
Так сталося, що компанія «Мегаком» була заснована родиною і, можливо, саме через це атмосфера родини, сімʼї завжди присутня в нашому колективі! Нашим колегам точно гарантовані вдалий шлюб (якщо хтось ще не був у ньому), народження красивих і розумних дітей (перевірено особисто 😂).
Вакансії