Прес-центр

повернутися в розділ
XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» (Сідельниковські читання)
sayt_novos5
21/09/2013

19-20 вересня 2013 року на гостинній харківській землі відбулася XV щорічна Всеукраїнська науково -практична конференція «Актуальні питання педіатрії», присвячена пам’яті видатного українського вченого, клініциста і педагога-члена-кореспондента АМН СРСР , РАМН , НАН і АМН України, уродженця міста Харкова, професора Віктора Михайловича Сідельникова (Сідельніковські читання). Цього року Віктору Михайловичу виповнилося б 85 років.

У роботі форуму взяли участь понад 700 педіатрів та сімейних лікарів з усіх областей України. Були обговорені пріоритетні завдання педіатричної науки в контексті реформування охорони здоров’я , питання догляду за здоровою дитиною та її вигодовування, проблеми діагностики, лікування та профілактики поширених захворювань дитячого віку.

Вже традиційно Генеральним партнером цього форуму виступила компанія «Мегаком». І це не випадково, адже препарати представлені нашою компанією (Цефодокс, Цефікс, Цефутіл, Лексин, Ріабал, Цефавора, Цефамадар, Нейровітан та ін.) вже давно є одними з основних в арсеналі українських педіатрів та сімейних лікарів.