Про компанію

повернутися в розділ
Історія
History 03 copy

Мегаком – українська фармацевтична компанія, що займається виведенням на ринок, просуванням і дистрибуцією сучасних, актуальних для українського ринку лікарських препаратів.

Компанія Мегаком розпочала свою діяльність на фармацевтичному ринку України з вересня 1995 року.
З самого початку своєї діяльності ми прагнули бути корисним і відповідальним партнером для наших клієнтів, зразком незалежного, етичного і сучасного бізнесу, надійним і успішним роботодавцем.

На сьогоднішній день Мегаком плідно співпрацює з компаніями Pharma International (Йорданія), АВС Farmaceutici (Італія), Cefak (Німеччина), Eurodrug (Нідерланди) і готує до виведення на ринок низку нових продуктів.

З виробничих програм своїх існуючих і потенційних партнерів, ми вибираємо унікальні високоефективні актуальні саме для українського споживача препарати та супроводжуємо їх на всіх стадіях виведення на ринок та подальших продажів.

На сьогоднішній день в компанії Мегаком працюють більше 100 співробітників, що об’єднані спільними цінностями і баченням. Головний офіс компанії знаходиться в Харкові, а наші медичні представники успішно трудяться в багатьох великих і маленьких містах України.

Компанію Мегаком заснували два партнера: Сауд Аль-Бесс і Павло Пилипенко. Завдяки притаманним їм цінностям і філософії, вмінню будувати і зберігати стосунки, відповідальності і цілеспрямованості, сформувалася успішна команда однодумців, яка привела Мегаком до успіху і йде цим шляхом далі.

На жаль, з липня 2022 року Сауда більше немає з нами. Його вміння розуміти людей, довіряти їм, піклуватися про них створили умови для комфортної праці, професійного розвитку команди, задоволення від спільної діяльності і спілкування. Сауд був справжнім візіонером, лідером і другом для всіх нас. Його любов і мудрість залишаються з нами і є частиною культури нашої команди.

На початку 2023 році власниками компанії було створено Правління у складі двох досвідчених менеджерів з метою управління подальшим розвитком компанії.
В наших планах нові контракти і продукти, активна співпраця з широким колом фахівців, надання актуальних препаратів жителям України, інновація і лідерство, постійне підвищення власної ефективності і компетентності.