Про компанію

повернутися в розділ
Історія
history

Мегаком – українська фармацевтична компанія, що займається виведенням на ринок, просуванням і дистрибуцією сучасних, актуальних для українського ринку лікарських препаратів.

Компанія Мегаком розпочала свою діяльність на фармацевтичному ринку України з вересня 1995 році.
З самого початку своєї діяльності компанія Мегаком керувалася принципами і цінностями, які вигідно відрізняли нас від конкурентів. Один з таких принципів – свобода.

З’явившись на фармацевтичному ринку України як ексклюзивний дистриб’ютор йорданської компанії Hikma Pharmaceuticals, Мегаком обмовив право самостійно вибирати продукти для просування в Україні.
Такий підхід до роботи дозволив компанії Мегаком закріпити за собою статус української компанії з чітким розумінням своїх цілей і перспектив розвитку.

На сьогоднішній день, крім надійного, перевіреного роками партнера Hikma Pharmaceuticals (Йорданія), Мегаком плідно співпрацює з компаніями Pharma International (Йорданія), АВС Farmaceutici (Італія), Cefak (Німеччина).

З виробничих програм своїх існуючих і потенційних партнерів, ми вибираємо унікальні високоефективні актуальні саме для українського споживача препарати та супроводжуємо їх на всіх стадіях впровадження.

На сьогоднішній день в компанії Мегаком працюють понад 220 співробітників.

Головний офіс компанії знаходиться в Харкові, а наші медичні представники успішно трудяться у 23-х найбільших містах України.

Команду компанії Мегаком сьогодні становлять висококласні професіонали, готові до реалізації наших планів.

У наших планах – нові контракти і продукти, активна співпраця з широким колом фахівців, надання актуальних препаратів жителям України та підвищення власної ефективності.

Ми створили команду, здатну вирішувати найскладніші завдання, реалізовувати найцікавіші проекти, працювати з настроєм і бути ефективними.