Партнери

повернутися в розділ
ABC Farmaceutici S.P.A.

Італійська компанія ABC FARMACEUTICI S.P.A., що є підрозділом ISTITUTO BIOLOGICO CHEMIOTERAPICO S.p.A., була заснована в 1925 р. у Туріні для виробництва готової фармацевтичної продукції. Тоді була відкрита перша напівавтоматична лінія для виготовлення пероральних форм ліків.
Протягом декількох поколінь компанія ABC FARMACEUTICI S.P.A. використовує новаторський підхід і останні дослідження міжнародних лабораторій для досягнення і підтримування високих стандартів якості продукції. У нове тисячоріччя компанія ABC FARMACEUTICI S.P.A. увійшла як частина промислової хімікофармацевтичної групи з заводами, що розташовані на півночі Італії.
У листопаді 2002 р. біля Туріна приступив до роботи новий завод, оснащений найсучаснішим устаткуванням, що пройшло сертифікацію GMP і схвалений Міністерством Охорони здоров’я Італії. 80 років досвіду, постійного пошуку у виробництві нових препаратів і їхніх форм, постійне підвищення стандартів якості допомагають компанії передбачати і відповідати потребам ринку. Це привело до того, що ABC FARMACEUTICI S.P.A.стала однією з лідируючих компаній по виробництву лікарських засобів в Італії. ABC FARMACEUTICI S.P.A. спеціалізується на випуску пероральних форм препаратів для пульмонології (доксофиллін – власна оригінальна розробка), гастроентерології, гінекології, дерматології, педіатрії і т.д.
Компанія ABC постійно розвивається, для того, щоб відповідати сучасним вимогам ринку. Її продукція поставляється в країни Ближнього і Далекого Сходу, Південної Америки і Європи. З 2005 року продукція компанії представлена й в Україні.
Офіційним представником компанії ABC FARMACEUTICI S.P.A. в Україні є ТОВ “Мегаком”. В Україні зареєстровані наступні препарати: Альфатер – препарат для консервативного лікування аденоми предміхурової залози і гіпертонії; Аерофілін – новий препарат із групи ксантинів не діючий на роботу ЦНС, роботу серця, судин та нирок. 80 років діяльності на фармацевтичному ринку, досвід у створенні нових препаратів, безупинна модернізація і виробництво високоефективних і безпечних лікарських засобів, дозволили ABC FARMACEUTICI S.P.A.стати авторитетним лідером і надійним партнером серед фармацевтичних виробників.

Препарати
Метилксантин нового покоління