Фузідерм

Препарати

повернутися в розділ
Фузідерм
20130110-Fuziderm

Антибактеріальний препарат для застосування в дерматології.

де купити
інструкція закрити вiдкрити
Склад
Фузідерм гель:
Діюча речовина: фузидієва кислота (фузидова кислота);
1 г гелю містить 20 мг фузидієвої кислоти;
допоміжні речовини: карбомер, триетаноламін, ізопропілміристат, полісорбат 20, динатрію едетат, метилпарабен (Е 218), вода очищена.
Фузідерм крем:

Діюча речовина: фузидієва кислота (фузидова кислота);
1 г крему містить фузидієвої кислоти 20 мг;
допоміжні речовини: парафін білий м’який, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, олія мінеральна, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію цитрат, пропіленгліколь, вода очищена.
Фузідерм мазь:

Діюча речовина: фузидат натрію;
1 г мазі містить натрію фузидату 20 мг;
допоміжні речовини: віск білий, спирт цетостеариловий, олія мінеральна, парафін білий м’який.
Фармакотерапевтична група
Антибіотики та хіміотерапевтичні препарати для застосування в дерматології. Код АТС D06А Х01.
Показання
В якості монотерапії або в комбінації з системною терапією, для лікування первинних або вторинних інфекцій шкіри та м’яких тканин, що викликані чутливими штамами мікроорганізмів (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium minutissimum та Propionibacterium acnes), в тому числі: імпетиго, фолікуліт, пароніхії, сикоз шкіри в ділянці бороди, еритразма, вугрові висипання, інфіковані рани та опіки, інфікований контактний дерматит, інфікований екземоподібний дерматит.
Протипоказання
Гіперчутливість до фузидієвої кислоти та інших компонентів препарату, інфекції шкіри та м'яких тканин, нечутливі до препарату, наприклад, Pseudomonas aeruginos.
Спосіб застосування та дози
Гель, крем чи мазь, наносять дорослим та дітям тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2 - 3 рази на добу протягом 7 діб. При наявності некротичних мас, перед застосуванням препарату їх необхідно виділити. Лікування вугрів проводять протягом тривалішого часу – до 14 діб. Можна застосовувати під пов’язку.
Побічні реакції
Зрідка можуть спостерігатися реакції підвищеної чутливості у вигляді почервоніння, легкого печіння, свербежу шкіри та відчуття поколювання. Потенційно можливий розвиток контактного дерматиту, ангіоневротичного набряку чи екземи, але повідомлень про розвиток цих реакцій при застосуванні Фузідерму® не надходило.
Реєстраційне посвідчення
UA/3093/03/01, UA/3093/02/01, UA/3093/01/01