Партнери

повернутися в розділ
Hikma Pharmaceuticals Co. Ltd.

Історія компанії Хікма Фармасьютікалз Ко.Лтд. (Хікма у перекладі з арабської – “мудрість”) розпочинається в 1978 році з відкриття фармацевтичного заводу в Аммані (Йорданія), на якому було налагоджено виробництво антибіотиків, серцево-судинних, НППЗ, антидіабетичних препаратів, анальгетиків, транквілізаторів, засобів, які застосовуються при застуді та кашлі.

У відповідності до стандартів GMP у 1988 році побудовано окремий завод по виробництву пеніциліні і цефалоспоринів. Хікма першою з арабських виробників лікарських засобів отримує схвалення FDA, що дозволяє компанії постачати препарати в США.

У 1989 році Хікма відкриває виробництво в Португалії, яке спеціалізується на випуску парентеральних препаратів. Підприємство поділено на два окремих заводи: один – для виробництва порошкоподібних цефалоспоринів з потужністю випуску 20 мільйонів флаконів на рік, другий – для виготовлення рідких форм з потужністю 30 мільйонів флаконів і ампул на рік.

У 1991 році Хікма приєднує до себе американську фармацевтичну корпорацію West-Ward, яка займається розробкою, виробництвом і продажем широкого ряду рецептурних и без рецептурних препаратів у формі таблеток і капсул.

У 1992 році в Тунісі компанія починає виробництво пероральних форм пеніцилінових і цефалоспоринових антибіотиків. Потужність заводу складає 37 мільйонів капсул і 4 мільйони флаконів суспензії на рік.

У 1999 році у місті Ріяд (Cаудівська Аравія) новий завод Хікми починає випуск різноманітних лікарських форм: капсули, таблетки, мазі, супозиторії, суспензії.

За роки своєї роботи компанія Хікма Фармасьютікалз стала одним із лідерів фармацевтичної промисловості не лише у своїй країні, але й далеко за її межами. Усі препарати компанії сертифіковані за стандартами GMP і FDA. Продукція компанії зареєстрована більш ніж у 35 країнах світу, розташованих на 4-х континентах.

У 1995 році відкривається представництво компанії в Україні на базі ексклюзивного дистриб’ютора ТзОВ “Мегаком”. За час роботи фармацевтичному ринку нашої країни препарати компанії заслужили довіру лікарів і пацієнтів завдяки своїй високій ефективності і безпечності. На сьогоднішній день в представництві сформований молодий професійний колектив медичних представників і менеджерів, які успішно здійснюють місію компанії.

Місією компанії є виробництво високоефективних і безпечних лікарських засобів для покращення якості життя людей.

Препарати
Цефалоспорин І покоління.
Комплекс вітамінів групи В.
Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Синтетичні антихолінергічні засоби, четвертинні амонійні сполуки.