Нейровитан

Препарати

повернутися в розділ
Нейровитан
20130617-Neyrovitan

Комплекс вітамінів групи В.

де купити
інструкція закрити вiдкрити
Склад
діючі речовини: октотіамін, рибофлавін, піридоксин, ціанокобаламін;
1 таблетка містить
октотіаміну 25 мг,
рибофлавіну 2,5 мг,
піридоксину (у формі гідрохлориду) 40 мг,
ціанокобаламіну 0,25 мг;
допоміжні речовини: сахароза, лактози моногідрат, крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, повідон, целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк, титану діоксид (Е 171), желатин, шелак, олія рицинова, вода очищена, жовтий захід FCF (E 110), еритрозин (Е 127), віск карнаубський, парафін.
Фармакотерапевтична група
Комплекси вітамінів групи В без добавок. Код АТХ A11E А.
Дія препарату визначається вітамінами, які входять до його складу.
Октотіамін (комбінація вітаміну B1 і α-ліпоєвої кислоти) бере активну участь в обміні вуглеводів і жирів, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот. Потенціює дію ацетилхоліну, що бере участь у передачі нервового імпульсу. Відіграє важливу роль у регулюванні функцій м’язової та вегетативної нервової системи. Посилює тканинне дихання, покращує надходження кисню до клітин шкіри.
Рибофлавін (вітамін В2) входить до складу численних окисно-відновних ферментів. Бере участь у тканинному диханні і синтезі АТФ, синтезі вищих жирних кислот та інших процесах енергозабезпечення клітини. Виявляє антиоксидантні властивості, бере участь у кровотворенні, сприяючи підвищенню рівня гемоглобіну та еритроцитів. Покращує зір, підвищує сприйнятливість кольорів та адаптацію до темряви.
Піридоксин (вітамін В6) – компонент, необхідний для метаболізму амінокислот, жирів і вуглеводів, а також для синтезу фізіологічних регуляторів, таких як серотонін і гістамін. Бере участь у розщепленні холестерину, синтезі і живленні мієлінової оболонки периферичного нерва та аксону. Недостатність вітаміну В6 призводить до розвитку нейром’язової дистрофії і судом.
Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у білковому, жировому і вуглеводному видах обміну. Запобігає жировому переродженню печінки. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові та його виведенню із кровоносних судин. Стимулюючи синтез білка, нормалізує процеси росту і розвитку. Регулює процеси кровотворення. Підвищуючи фагоцитарну активність лейкоцитів і активізуючи діяльність ретикулоендотеліальної системи, посилює імунологічний захист організму.
Компоненти препарату Нейровітан® абсорбуються у тонкій кишці, зв’язуються з білками плазми, розподіляються в усіх тканинах. В організмі піддаються біотрансформації, виводяться переважно із сечею (як у незміненому стані, так і у вигляді метаболітів).
Показання
Лікування захворювань нервової системи: неврити, поліневрити, діабетичні неврити, невралгія, ішіалгія, міжреберна невралгія, невралгія трійчастого нерва, парестезія, периферичні нейропаралічі, параліч лицьового нерва, люмбаго, артралгія та міалгія.
Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Вітамін В1 протипоказано застосовувати при алергічних захворюваннях.
Вітамін В6 протипоказано застосовувати при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення (оскільки можливе підвищення кислотності шлункового соку).
Вітамін В12 протипоказано застосовувати при еритремії, еритроцитозі, тромбоемболії.
Спосіб застосування та дози
Застосовувати внутрішньо дорослим і дітям віком від 3 років.
Дорослим та дітям віком від 14 років призначати від 1 до 4 таблеток на добу.
Дітям віком 3–7 років призначати 1 таблетку на добу, віком 8–14 років – від 1 до 3 таблеток на добу.
Курс лікування – 2–4 тижні.
Застосовувати дітям віком від 3 років.
Побічні реакції
Побічні реакції виникають дуже рідко.
Загальні розлади: слабкість, підвищення температури, підвищена пітливість.
Кардіальні порушення: тахікардія.
Судинні розлади: артеріальна гіпотензія/гіпертензія, відчуття жару.
З боку імунної системи: алергічні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, анафілаксія, шкірні прояви, у тому числі свербіж, висип, кропив’янка, гіперемія, печіння.
Шлунково-кишкові розлади: диспептичні розлади (біль в епігастральній ділянці, підвищення кислотності шлункового соку, печія, нудота, блювання, відрижка, відчуття переповнення шлунка, здуття, метеоризм, діарея), сухість у роті.
Порушення з боку органів зору: відчуття свербежу і печіння в очах.
Реєстраційне посвідчення
UA/7433/01/01