Елозон

Препарати

повернутися в розділ
Елозон
20130617-Elozon

Глюкокортикостероїд для застосування в дерматології.

де купити
інструкція закрити вiдкрити
Склад
діюча речовина: мометазону фуроат;
1 г крему містить мометазону фуроату 1 мг;
допоміжні речовини: ізопропілміристат, диметикон, цетомакрогол, тригліцериди середнього ланцюга, спирт цетостеариловий, гліцерол моностеарат, магнію стеарат, титану діоксид (Е 171), метилпарабен (Е 218), пропіленгліколь, кислота лимонна, моногідрат, вода очищена.
Фармакотерапевтична група
Кортикостероїди для застосування в дерматології. Код АТС D07A C13.
Показання
Послаблення і ліквідація симптомів запалення та свербежу при захворюваннях шкіри, чутливих до кортикостероїдної терапії, у тому числі псоріазу та атопічного дерматиту у дорослих та дітей.
Протипоказання
Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, а також до інших кортикостероїдів. Дитячий вік до 2 років.
Спосіб застосування та дози
Крем Елозон® наносять тонким шаром на ушкоджені ділянки шкіри 1 раз на добу. Тривалість лікування залежить від тяжкості, перебігу захворювання та визначається індивідуально. Не рекомендується застосовувати препарат більше 3 тижнів.
Побічні реакції
Зрідка можливі тимчасові побічні ефекти, такі як парестезії, свербіж, прояви атрофії шкіри. При застосуванні інших кортикостероїдних препаратів для місцевого застосування рідко повідомлялося про такі місцеві небажані явища: подразнення, гіпертрихоз, гіпопігментація, періоральний дерматит, алергічний контактний дерматит, мацерація шкіри, вторинна інфекція, стриї та пітниця.
Реєстраційне посвідчення
UA/10239/01/01